Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 09-02-15, 03:07   #1
ionutty

Stock
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 2
Default probleme tablou sigurante e36 320i din 94

salut am un e 36 din 94 il am de 6 luni cand a dat frigul prin noiembrie am ramas fara baterie...am mers am cumparat bat noua...dupa aprox o luna surpriza am ramas fara baterie...am fost cu ea la un electician...nu i-a dat de cap in tot cest timp luam borna cand stationam....am gsit un alt electician am lasato la el 3 zile...mi-a zis ca am un consum mai marre pe ea dar nu a gasit nimic si ca doar mi-a curatat niste contacte care erau oxidate....dupa ce am luat masina de la el se oprea motorul din mers si nu mai aveam curent..si imi sarea si o borna....pana acum 2 zile cand mi-a luat foc tabloul de sigurante....precizez eram cu masina in mers...un sfat va rog si daca stiti de unde cumpar un tablou cu sigurante si cat costa ms mult
ionutty is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -