Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 15-01-14, 20:39   #1
BN 04 BNZ

Stock
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 1
Default Bord vw t4

Va salut..!
Am un vw t4 cumparat nu demult si are montat pe el un tahograf complet inutil si nefunctional care alaturi de altele strica aspectul interior al masinii.
As dori sa dau jos tahograful si sa fac masina cum era "de la mama ei".
Dupa mine mi-ar trebui : volan de t4 , ceasuri de bord , capacele acelea in forma de cutie care ascund firele de la contact ( nu prea ma pricep deci va rog sa imi spuneti daca omit ceva )
As fi interesat sa cumpar aceste piese de pe aceeasi masina ca sa se potriveasca intre ele.
Multumesc!
Poza : https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/38/28k9.jpg
BN 04 BNZ is offline   Reply With Quote
Old 25-01-14, 12:52   #2
angeleddie

Stock
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 1
Default Re: Bord vw t4

Sunt pe cale de a achizitiona on Honda Civic HB 2014 1.8 i-VTEC Benzina modelul executiv cu cutie automata, dar as avea cateva intrebari legate de transmisie in 5 rapoarte. Imi poate spune cineva daca este vreo diferenta (in ceea ce priveste performanta/consumul/ turatia) intre un motor cu cutie automata in 6 rapoarte si acest tip de motor?
angeleddie is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -