Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 27-05-13, 12:10   #1
Ciumpy94

Stage 2
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 67
Default Bielete bara stabilizatoare

Salut !
Scuzati-ma daca nu am postat unde trebuie insa am si eu o intrebare.Cam cat ma costa sa schimb bucsele + bieletele de la bara stabilizatoare ( stanga - dreapta fata).Piesele le am eu .. dar sa stiu asa un tarif.. caci stau cam prost cu banii si sa nu ma fac de ras.Un pret.. orientativ
Multumesc , o zii faina !
Ciumpy94 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-13, 19:56   #2
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Bielete bara stabilizatoare

Spune si tu ce masina ai. Trimite mesaje la service-urile din orasul tau, sau mergi pana acolo si intrebi cat costa manopera, nu-i greu.
phaeton is offline   Reply With Quote
Old 28-05-13, 12:06   #3
ariel

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
Default Re: Bielete bara stabilizatoare

Quote:
Originally Posted by Ciumpy94 View Post
Salut !
Scuzati-ma daca nu am postat unde trebuie insa am si eu o intrebare.Cam cat ma costa sa schimb bucsele + bieletele de la bara stabilizatoare ( stanga - dreapta fata).Piesele le am eu .. dar sa stiu asa un tarif.. caci stau cam prost cu banii si sa nu ma fac de ras.Un pret.. orientativ
Multumesc , o zii faina !
piesele sint originale sau....................
de multe ori nu se potrivesc,
pretul variaza.
ariel is offline   Reply With Quote
Old 28-05-13, 13:39   #4
Ciumpy94

Stage 2
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 67
Default Re: Bielete bara stabilizatoare

Sunt originale si se potrivesc.. ma intereseaza doar manopera.Un pret estimativ m-ar interesa.Sa stiu sa nu ma duc la primu mecanic si sa fiu taxat 200% decat la unu obisnuit.
Masina este un Ford Mondeo 1.8 TD Mk2
Ciumpy94 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -