Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 09-01-10, 19:21   #1
baby_f

Stock
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Exclamation Probleme VW Polo 6N2 1.4 16v 75cp

sal. as avea si eu nevoie de ajutoru cuiva care se pricepe cu adevarat .mi sa dus motoru in lumea cealalta din cauza pompei de ulei care na fost verificat la timp etc si ce a mai ramas bun din motor cica blocu motor(dak nu ma insel si pistoanele) au zis ca piesele ma costa peste 1000 Euro (fara manopera bineintzeles). am vorbit cu cineva care mai stie si el la randu lui ceva de masini si a zis ca ar merge 1 motor de passat 1998-2000 ( pt ca eu numai vreau sa pun motor de polo in masina ,dak tot e sa fie schimbat makar sa fie mult mai puternic) as avea nevoie de niste sfaturi ,cam ce motor trebuie cotie viteze planetare etc. si inca ceva ,care e diferentza dintre passaturile cu volan stanga si dreapta ? Va Rog sa ma ajutati si Va Multumesc !
baby_f is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -