Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 06-07-09, 14:41   #16
lucian1985

Stage 5
 
lucian1985's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 338
Default Re: Pagani prezintă Zonda Cinque Roadster

Super raritate va fi
lucian1985 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-09, 19:15   #17
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: Pagani prezintă Zonda Cinque Roadster

Quote:
Originally Posted by ovydioo View Post
arata extraordinar dar este doar o masina de garaj. tot veyron ramane pe primul loc
Poti zice asta in mod sigur numai daca ai cumva tu unul si ai de gand sa-l tii in garaj. Pana atunci e masina de ce vor proprietarii sa faca cu ea, garda la sol se ridica 7 cm si suspensia poate fi ajustata pe confort, mergi pe drumuri de n-ai treaba...am vazut modele incalecate pe borduri de ti-e frica sa le iei si cu Loganu.
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 06-07-09, 20:08   #18
ovydioo

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 436
Default Re: Pagani prezintă Zonda Cinque Roadster

Quote:
Originally Posted by slayersland View Post
Poti zice asta in mod sigur numai daca ai cumva tu unul si ai de gand sa-l tii in garaj. Pana atunci e masina de ce vor proprietarii sa faca cu ea, garda la sol se ridica 7 cm si suspensia poate fi ajustata pe confort, mergi pe drumuri de n-ai treaba...am vazut modele incalecate pe borduri de ti-e frica sa le iei si cu Loganu.
pai asta incercam si eu sa scot in evidenta, veyron-ul este o masina pe care o poti folosi everyday pe cand o zonda ca asta nu o vezi decat la saloane si pe circuit
ovydioo is offline   Reply With Quote
Old 06-07-09, 22:07   #19
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: Pagani prezintă Zonda Cinque Roadster

Sunt mult mai multe pe strada decat pe circuit, in Dubai sunt 4 care se plimba zilnic aproape, prin Europa, in fata hotelurilor unde vaneaza fotografii masini de lux, sunt parcate des. Veyron-uri nu prea am vazut sa se fataie asa pe strazi insa. Rar sunt prinse, mai mult la meeting-uri le gasesti. Sunt si mai putine, si poate si de asta, insa Zonde pe strazi se plimba des. Daca te-ai referit strict la modelul asta posibil sa ai dreptate, pentru ca o sa fie date celor care mai au inca o Zonda prin curte, si au cu ce sa iasa daca e cazul, dar in niciun caz nu poti zice ca masinile Pagani nu fac fata strazilor si uzului zilnic daca esti un pic maniac.
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 07-07-09, 00:00   #20
Limba14

Stage 4
 
Limba14's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 247
Default Re: Pagani prezintă Zonda Cinque Roadster

opera de arta.
bravo pagani
Limba14 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-09, 11:29   #21
ovydioo

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 436
Default Re: Pagani prezintă Zonda Cinque Roadster

Quote:
Originally Posted by slayersland View Post
Sunt mult mai multe pe strada decat pe circuit, in Dubai sunt 4 care se plimba zilnic aproape, prin Europa, in fata hotelurilor unde vaneaza fotografii masini de lux, sunt parcate des. Veyron-uri nu prea am vazut sa se fataie asa pe strazi insa. Rar sunt prinse, mai mult la meeting-uri le gasesti. Sunt si mai putine, si poate si de asta, insa Zonde pe strazi se plimba des. Daca te-ai referit strict la modelul asta posibil sa ai dreptate, pentru ca o sa fie date celor care mai au inca o Zonda prin curte, si au cu ce sa iasa daca e cazul, dar in niciun caz nu poti zice ca masinile Pagani nu fac fata strazilor si uzului zilnic daca esti un pic maniac.
m-am referit strict la modelul asta. dar asta nu inseamna ca nu o sa fie vazuta pe strazi niciodata, au scos ei la plimbare fxx prin monte carlo.
ovydioo is offline   Reply With Quote
Old 07-07-09, 12:09   #22
laur_nsl

Stage 4
 
laur_nsl's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 275
Default Re: Pagani prezintă Zonda Cinque Roadster

arata nemaipomenit. evacuarea putea sa fie alta culoare dar oricum e uimitoare. masina asta e de pus pe pereti(poster) si de visat la ea (doar atat din pacate).
PS are discurile de frana mai mari decat rotile de la masina mea. wow
laur_nsl is offline   Reply With Quote
Old 07-07-09, 12:17   #23
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Default Re: Pagani prezintă Zonda Cinque Roadster

superba masina ca mai toate masinile!
Strainger is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 23:37   #24
GL-22-GTR

Stage 5
 
GL-22-GTR's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 729
Default Re: Pagani prezintă Zonda Cinque Roadster

O sa apara si la Hotel REX - Mamaia.
GL-22-GTR is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -