Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 23-07-03, 12:53   #31
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default vreau curse periculoase! ! !

Bai fratilor...La constanta nu apare ma nimic? Pai aici parca este mormant vara ba...nu am mai auzit de o cursa ceva de...nici nu mai stiu cand.Avem si noi masini care au trecut pe la un tunning dar nimeni nu le arata. Hai sa facem o expoztie o cursa ceva ... Daca stie cineva unde si cand pot sa particip la ceva ILEGAL vreau sa fiu anuntat! ! ! adresa mea este p3rv3r5ul2003@yahoo.com
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 23-07-03, 15:06   #32
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

pai trebuie sa fie cineva care se ocupa de curse si in Ct. Masini sunt bune din cate am inteles, deci trebuie sa fie si ceva miscare.
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 24-07-03, 00:07   #33
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

mah curse ilegale acum nu se mai tin in CTA ptr ca e multa potera.radarele misuna in oras toata ziua.apropo de expozitia de masini modificate de C&C ,masini multe dar spectacol deloc.ce mai vin catziva prin portul Tomis si dau un scartz dar nimic mai mult
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 24-07-03, 13:42   #34
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Cam asa e si pe la noi! multe eleroane dar spectacol nimic. Bine o mai comitem noi asa mai cumintel dar nu prea merge acum. E legea asta tampita ...
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 27-07-03, 23:54   #35
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default =)

hmmmmmmmmmm
vineri am vazt la mine la blok un VW Golf 3 gri, nr de Bucale....
modificat asha putzin... Zeno Motorsport...
tekno is offline   Reply With Quote
Old 28-07-03, 17:56   #36
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

pai nu e ala de l-am pus noi in prima pagina, pe care-l alearga politia?
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 30-07-03, 16:47   #37
mike.omega

Stage 3
 
mike.omega's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 156
Default

Hm... las ca va mai lamuresc eu chia daca am numai 16 ani
La acea parada, am fost si eu, BMW-ul X5 tunat de HAMANN era super iar motorul si mai si!

In portul tomis au stricat linia dreapta(cei care sunt din ct stiu de ce iar apoi am si eu un prieten care l-am vazut prin port(la tv la un reportaj filmat de tv neptun) era intr-un cielo hatch-back!

Iar in rest porscheuri, ferrari 360 modena, dodge viper
__________________
Just ME!
mike.omega is offline   Reply With Quote
Old 31-07-03, 12:09   #38
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Stai ca nu imi dau seama de care parada vorbesti? e cumva cea organizata de C&C la mare?
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 31-07-03, 12:21   #39
mike.omega

Stage 3
 
mike.omega's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 156
Default

Exak de aia vb. Tuning Show-ul organizat de C&C Tuning!

PS: a mai fost alta parada???
mike.omega is offline   Reply With Quote
Old 31-07-03, 18:21   #40
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

Nope... nu e golful de pe home-ul site-ului vostru....
am zis putzin modificat... treia sa zik foarte putzin modificat...
=))
tekno is offline   Reply With Quote
Old 02-08-03, 11:23   #41
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Noi nu am fost la Ct la prezentare desi am avut o calduroasa invitatie... acum pe bune ce a fost acolo cine a venit? vom avea in curand si noi poze de la eveniment dar pana atunci nu stim nimic
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 03-08-03, 11:33   #42
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default Re: curse ilegale

Quote:
Originally Posted by \"GABI\"
Curse ilegale se tin destul de des in C-TA,unde stau si eu,dar masinile tari de aici nu participa la asa ceva.aici se tin curse beton pe B-dul 1 mai,pe B-dul Tomis si toata vara asta cred ca o sa fie teroare in Mamaia unde soseaua este acum mai ceva ca in afara.Un loc de intalnire a multor baietzi cu masini ,chiar daca nu fac curse ,este Portul Tomis,unde dupa ora 2 dimineatza vin baietzi si trag frane de mana serioase.baietzii vin din cluburi sau disoteci si incepe show-ul.daca as avea o camera cred ca as termina o caseta de filmat in fiecare seara de vineri sambata sau duminica.masini in orasul Cta sunt si chiar unele super : vreo 4-5 Bmw x5,un z8,3Bmw z3 ,3-4 audi tt,Bmw seria 3 cate vrei,doua Porsche carrera 4 si in rest o gramada de opel calibra ,vw corrado,opel astra gsi ,golfuri gsi,etc. este o dacie berlina cu motor de renaul fuego de 1,6l faruri de golf 4,interior de golf 4.masina participa la curse si sper ca pe 5 iulie sa faca o figura buna.baiatul am auzit ca a bagat vreo 3000$ in ea,dar can a vrut sa o vanda cu 250 milioane nu a fost nimeni nebun sa i-o cumpere.mai e si o super nova roz modificat super care la vanzare cerea 4000$ pe ea si mi-am dat seama ca e modificata doar la exterior de este asa ieftina.oricum Cta are multe masini beton ptr ca aici sunt multi machedoni cu bani,care au afaceri serioase si isi permit.
Esti un mare dobitoc baiatule . Unde faci curse in Mamaia ... pe sensul giratoriu sau printre palmieri si 1000 de politisti ? ... pe Tomis ... printre gropi ? ... in portul Tomis ... unde ? ... printre bancute si familisti care se plimba ... ? Intrebarea mea este ... ai masina ? ... carnet de conducere macar ?
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 03-08-03, 13:40   #43
Xenon

Stage 2
 
Xenon's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 28
Default ok

Salve ,sunt membru nou pe aici asa ca luati-ma usor.

Vad ca discutia cu cursele ilegale a luat amploare.Ma bucur sa vad asta
Oricum , pana la urma asta mai fac pe aici prin Buc. curse sau nu ? Am auzit ca i-a prins acum de curand garda si le-au facut o spalaceala de zile mari si ca nu mai fac astia nici o cursa de teama sa nu fie prinsi . Pana la urma cum e , ca mi-ar parea rau sa se piarda cursele astea.
Stie cineva ceva ?
Xenon is offline   Reply With Quote
Old 03-08-03, 16:41   #44
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

Quote:
Salve ,sunt membru nou pe aici asa ca luati-ma usor
:P bun venit....
tekno is offline   Reply With Quote
Old 04-08-03, 22:27   #45
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default LEGAL RACING au inceput inscrierile


Sambata curse la Bucuresti, trebuiau la mare dar e prea cald si nu se pot asigura toate masurile de siguranta.
Inscrierile se fac in Str Cezar Boliac nr 9 pana Vineri seara, cursa incepe la 10:30.
Cursele ilegale sunt o mare problema pt toti pt ca pt cateva secunde de adrenalina iti poti pata rau cazierul.
Anonymous is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -