Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Reply
 
Thread Tools
Old 28-01-08, 17:41   #1
blughost

Stage 3
 
blughost's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 141
Default Vand Bmw 318 Is

vand bmw 318is din 1993.este inmatriculat pe persoana fizica si am toate actele la zi, itp pana in vara 2009. masina are dubla clima(nu am freon si curea la compresor dar acesta merge), geamuri electrice fata/spate, oglinzi electrice incalzite heliomate, trapa electrica cu 2 pozitii, stopuri cu led-uri, faruri cu angel si lupa, bara spate si praguri M, bara fata Kerscher(putin fisurata dar fiind fibra se face foarte usor), jante pe 16'', folii autorizate RAR, volan si schimbator in piele, cauciucuri pirelli p6000 pe fata si de iarna pe spate, abs, servo si o toba foarte galagioasa. Am schimbat la ea la 231000KM urmatoarele : pivoti, bielete de directie, capete de bara, bascule fata, sonda de ulei, semering distributie, role intinzatoare, ulei motor, ulei cutie, ulei diferential, filtru benzina, filtru aer, filtru polen. Masina merita vazuta dar mai aveti de facut la ea mici retusuri(freonul+curea la compresor AC, reparat spolier fata, indreptat partea din fata unde stau narile si schimbat narile - este doar putin stramba se va vedea iar narile le am deja, 2 cleme la geamul dreapta - le am, si mecanismul de la usa stanga spate - il am). masina chiar merita vazuta. Pret 6000 euro usor neg
blughost is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -