Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei!

LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei! Campionatul de Accelerare al Romaniei!

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-04-06, 20:54   #46
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
@crybai om lovit de soarta...vezi cum vb cu mine ca eu nu te-am jignit in niciun fel...daca spusesem ca gestul lui sebi nu a fost deloc potrivit...ACUM CHIAR CRED CA AI MERITAT "corectzia"...

JET ! O viata placuta !
Bai pupincurist infect, ai fost si u bagator de seama la o cursa si ti-au crescut grade pe umar.Bah baiatule,baga-ti mintile in cap k nu-i ajungi lui CRY nici la ungia mica de la picior si iti permiti sa vb asa.Sunt prea multi oameni pe forumu fata de care ar trebui sa ai respect si asta nu k e mai in varsta ci pt k nu ai drept la replica in fata lor.Asa k citeste si abtinete de la a mai posta...a si abtinete de la pupat in cur k poate faci vreun herpes
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 16-04-06, 20:54   #47
trankan

Stage 3
 
trankan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
@crybai om lovit de soarta...vezi cum vb cu mine ca eu nu te-am jignit in niciun fel...daca spusesem ca gestul lui sebi nu a fost deloc potrivit...ACUM CHIAR CRED CA AI MERITAT "corectzia"...

JET ! O viata placuta !
traiasca limbaju de mahala... ) nu mai zic treaba cu musca si rahatu ptr ca in mare o stiti...acum Mustang pune-ti anunt acolo jos la semnatura: Musca cu experienta caut rahat ) ca e pacat sa vb asa urat cu Cry...eu unu nu ma iau asa de lume da ai fost foarte obraznic.. in limbaj... nu e frumos ...
trankan is offline  
Old 16-04-06, 20:58   #48
Unchiasu

Stage 3
 
Unchiasu's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 109
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Deci toti sunteti convinsi k CRY-ul nu a fost devina cu nimik....Toata faza a fost k la luat chiar pe el din toti 3 si doar vroia sa sparga si el un cauciuc si se retragea ... Vb ta ONE nu e K1 sunt curse LEGALE.
__________________
Unchiasu is offline  
Old 16-04-06, 20:58   #49
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

mustan***... eu as sta in casa o vreme dk as fi in locul tau
SpeedeR is offline  
Old 16-04-06, 21:02   #50
MagicOne

Stage 5
 
MagicOne's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 358
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

sa nu fim rautaciosi unii cu altii, din cate s-a vazut se pare ca s-au impacat, cu portiera se descurca ei. si aici oricum pricipalul subiect ar fii gestul sau gesturile care nu ar trebuii sa se faca, pt ca suntem civilizati (hope)

Si nu suntem la PIATZA FRATZILOR!
__________________




MagicOne is offline  
Old 16-04-06, 21:06   #51
Unchiasu

Stage 3
 
Unchiasu's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 109
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Quote:
Originally Posted by SpeedeR
mustan***... eu as sta in casa o vreme dk as fi in locul tau
IDEM
Unchiasu is offline  
Old 16-04-06, 21:06   #52
bavareze

Stage 4
 
bavareze's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 254
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Quote:
Originally Posted by ono
Corect. Nu se face asa ceva, ori e k1 ori e Forja.
omu era incins de la meciul de K1 de aseara, ce vrei, a zis ca un KO va face deliciul publicului....

mardeiash de cartier, genu care se crede miez si sufera de el prea mult.

ama.
bavareze is offline  
Old 16-04-06, 21:09   #53
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
@crybai om lovit de soarta...vezi cum vb cu mine ca eu nu te-am jignit in niciun fel...daca spusesem ca gestul lui sebi nu a fost deloc potrivit...ACUM CHIAR CRED CA AI MERITAT "corectzia"...

JET ! O viata placuta !

Tu chiar ti-o cauti . Nu ai nici un an pe forumul asta , in lumea curselor esti un 0 si ii vb asa lui CRY ? Esti prea nesimtit si am sa-ti aplic o "vorba" imediat cum aflu cine esti .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 16-04-06, 21:10   #54
Unchiasu

Stage 3
 
Unchiasu's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 109
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Quote:
Originally Posted by MagicOne
sa nu fim rautaciosi unii cu altii, din cate s-a vazut se pare ca s-au impacat, cu portiera se descurca ei. si aici oricum pricipalul subiect ar fii gestul sau gesturile care nu ar trebuii sa se faca, pt ca suntem civilizati (hope)

Si nu suntem la PIATZA FRATZILOR!
MagicOne asa e nu trebuie sa fim rautaciosi, cum de altfel nici nu am fost.. toata faza a fost k "pumnul sau palma si portiera indoita ramane si amintirea"... FAZA E K NU TREBUIE SA SE MAI INTAMPLE ASA CEVA PE VIITOR.
Unchiasu is offline  
Old 16-04-06, 21:11   #55
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Din cate stiu eu nu s-au impacat ci Sebastian a spu k ii va plati reparatia masinii.Nu asta e imporatnt k ii dau eu o usa de BMW, am mai zis si o mai zic,problema este k gestul a fost facut in fata a mii de oameni si chiar dak Sebastian si-ar cere scuze lumea care a fost acolo in public nu intra pe forum sa vada k si-a cerut scuze Sebastian ci va ramane imagine lui CRY: ,, uitel pe ala de si-a luat-o pe aeroport ''...si asta e cel mai greu de reparat...
MC Mate is offline  
Old 16-04-06, 21:12   #56
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Quote:
Originally Posted by CRY
Bai copil tastaturist cand vei muncii tu macar jumate cat am muncit eu la masina si vei schimba motorul nr9 de abea atunci sa incerci sa ceri voie sa zici ceva.pana atunci no comment.....
Dupa logica asta (de Mitica) si Sebastian putea zice la fel: "cand vei modifica atatea masini cate au trecut prin mana mea, atunci sa te dai pilot de raliuri pe pista mea... pana atunci no comment" - numai ca nu s-a coborat la a spune asa ceva, fiindca nivelul lui e altul

~Nautilus
Nautilus is offline  
Old 16-04-06, 21:12   #57
Unchiasu

Stage 3
 
Unchiasu's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 109
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Quote:
Originally Posted by bavareze
omu era incins de la meciul de K1 de aseara, ce vrei, a zis ca un KO va face deliciul publicului....

mardeiash de cartier, genu care se crede miez si sufera de el prea mult.

ama.
GG Bavareze:P
Unchiasu is offline  
Old 16-04-06, 21:13   #58
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Am mai zis si in celalalt topic, a fost aiurea ceea ce a facut Cry pt k trebuia sa astepte finalul curselor si pt k a fost un pic cam periculos datorita faptului k a surprins pe toata lumea. Sunt 100% k jandarmii au fost luati prin surprindere pt k nu se asteptau k Bmw-isti sa faca cerculete si din cauza asta lumea a ajuns atat de aproape de cei care faceau cerculete. Foate nebuni si spectatorii care stateau atat de aproape de masini iar data viitoare eu consider ca ar trebui sa stea mai departe pt k e periculos.
Sebastiane cereti scuze pt gestul tau si hai sa o lasam mai subtire cu smardoelile pt k nu e frumos sa facem bataie intre noi. Foarte putin mai era sa iasa bataie generala intre spectatori si Jandarmi iar data viitoare daca o mai zbarcim cred ca nu ne mai da nimeni voie sa facem ceea ce ne place ( Adica curse)
Numai bine.
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline  
Old 16-04-06, 21:14   #59
MagicOne

Stage 5
 
MagicOne's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 358
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Quote:
Originally Posted by Unchiasu
MagicOne asa e nu trebuie sa fim rautaciosi, cum de altfel nici nu am fost.. toata faza a fost k "pumnul sau palma si portiera indoita ramane si amintirea"... FAZA E K NU TREBUIE SA SE MAI INTAMPLE ASA CEVA PE VIITOR.
parerea mea este ca nu trebuia sa se intample, mai ales pe viitor
MagicOne is offline  
Old 16-04-06, 21:16   #60
Rares
Design Team Member

Stage 5
 
Rares's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 523
Member of:
[Design Team]
Default Re: SANCTIUNI ordine publica

Off sebi asa comportament ai tu frate fatza de oameni care iti aduc showul la LR fara ei nu ajungeai aici fara brun cerculete si drifturi .si tu ii tradezi dandule picioare in portiere?Ar trebui sa ai respect maxim pt ei dar tu ii tratezi cu indiferenta oricum esti un om de tot k k t t t u u u.Si imi pun eu o intrebare. Oare de ce ai fugit ca un las cand toata lumea te huiduia ?te-ai suit in masina si ai fugit oare de ce?M-as bucura ca la viitoarea etapa Lr sa fii tu cu organizatori si nimeni sa nu participe cred ca ai intra in pamant de rusine si atc ar rade toti de tine ca de un aurolac care sufla intr-o punga sparta
__________________
Rares is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -