Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-11-09, 14:58   #241
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

http://www.accuweather.com/world-for...etric=1&fday=6
vremea de duminica
Kiki is offline  
Old 03-11-09, 16:02   #242
skyZZo

Stage 5
 
skyZZo's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,043
Member of:
[4Rally]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Quote:
Originally Posted by [cash]SexY View Post
ca sa nu va iesiti din mana cu criticile, mai puteti da vina pe organizatori
criticile vi le puteti insusi,le puteti folosi pentru a deveni si mai buni in ceea ce faceti,sau le puteti ignora

insa nu cred ca ar trebui sa le luati ca jigniri,provocari etc.

cel mai bine ar fii ca dumneavoastra si clubul fullspeed sa nu mai raspundeti persoanelor pe care le considerati "rautacioase'

nu dati dovada de diplomatie si maturitate daca va aduceti aportul in discutii contradictorii ce nu duc la o rezolvare a problemelor
__________________
skyZZo is offline  
Old 03-11-09, 16:28   #243
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Quote:
Originally Posted by pikollo View Post
Veziti de viata ta si lasa-ne pe noi pentru ca nu stii tu prin cate am trecut cu eveniemntul asta si cat sa alergat si pentru ce .? sa stam sa ne ia 1 ca tine la misto ? noi am facut pe dracu in 4 sa il organizam acuma avem totul ok evenimentul e ca si facut pe data de 8 . Trebuia sa mai luam aprobari pentru ca sa mutat de pe 1 pe 8 asa ca sa stii si tu .. Dar acuma oare merita sa mai facem ceva cand stati toti si mancati pe forum ce nu trebuie ?

Organizati fratele meu voi .

Eu la Valcea nu am vazut nici o legala pana acuma .

Crezi ca eu nu vreu sa iasa ceva ok din prima ? sau ce crezi tu acolo ?

Cat timp un Primar imi zice el mie sa ma ocup de asa ceva dupa eu ma hotarasc sa ma ocup il sun , zice daca suna-ma luni cand vin in tara sa vb sa punem totul pe foaie si dupa nu mai raspunde ? care este vina mea ?

Am fost dupa la Bradu am luat aprobarile dar nu ne-a ajutat vremea .

Acuma avem iar toate aprobarile dar nu vedeti ce puteti sa vb pe forumu asta de parca as da mana si e totu gata te vezi la start ..

Daca nu sunteti in tema cu asa ceva macar nu mai mancati de nu trebuie .

Si fraza asta "apucati`va sa organizati nunti...botezuri...chiar si parastase"
eu sincer cred ca nu esti in stare nici astea sa le organizezi pentru ca la varsta de 39 de ani stai sa te certi pe forum .

Nikola .Presedinte FullSpeed Racing este foarte suparat din cauza voastra pentru ca sincer nu stiti sa apreciati acest sacrificiu pe care il facem sa organizam ceva . Si inca ceva sa nu crezi ca noi avem castig din asa ceva , NU , NU avem asta era placerea noastra dar cand veniti voi nu stiu ce placere mai puteam avea.

Azi va anuntam decizia
deci knd am postat....am postat cu un motiv...da?....m`am rugat sa scrieti daca se mai tin cursele...dar....voi....in loc de rasp....am vazut numai cearta...si tachinari...nu organizez eu curse la valcea...si nici nu cred ca se vor organiza vreodata...asta pt politica din urbee...dar....daca tot am intrebat si eu...la fel ca si ceilanti....as vrea sa stiu...atat eu cat si restul...daca se mai tin...si daca "treaba este batuta in cuie"....am cerut o lista cu masinile participante....si am asteptat 4 zile...sa mi`se puna aici un doc...care nu il poate vedea nimeni...asa k dragul meu coleg...as vrea sa stiu...SE MAI TINE??...sau imi bag masina la lucru...si ne vedem in primavara...cu scuzele de rigoare daca am jignit.....si cu speranta ca imi veti raspunde.....va salut....si RESPECT la toti care sunt pasionati de curse....
luci4n_vl is offline  
Old 03-11-09, 17:38   #244
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Ca de obicei o luati ca oile pe aratura fara sa dati atentie la ce-am scris,si bineinteles ca va inrositi la fatza si incepeti sa aruncati cu baliverne!Mai cititi odata ce am scris si memorati bine,nu va mai umflati atata in pene ca faceti pe dreaq in 4!Daca sunteti asa ai dreaq cum spuneti voi raspundeti ce e de raspuns pe forum si dati`i drumu la treaba!Nu mai visati ca va pune dracica si lacica bete in roate!Nu stiti decat sa va plangeti prin ce ati trecut voi cu primarii vostrii si ce avem noi cu voi!
Vi se pare,nu are nimeni nimic cu voi!!!!Poate acum mi-ati inteles punctul de vedere,si acela ca nu am nimic cu nimeni si nu va INJECTEZ!
Cascatii ochii mai bine
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 03-11-09, 17:52   #245
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Quote:
Originally Posted by kidu2006 View Post
Ca de obicei o luati ca oile pe aratura fara sa dati atentie la ce-am scris,si bineinteles ca va inrositi la fatza si incepeti sa aruncati cu baliverne!Mai cititi odata ce am scris si memorati bine,nu va mai umflati atata in pene ca faceti pe dreaq in 4!Daca sunteti asa ai dreaq cum spuneti voi raspundeti ce e de raspuns pe forum si dati`i drumu la treaba!Nu mai visati ca va pune dracica si lacica bete in roate!Nu stiti decat sa va plangeti prin ce ati trecut voi cu primarii vostrii si ce avem noi cu voi!
Vi se pare,nu are nimeni nimic cu voi!!!!Poate acum mi-ati inteles punctul de vedere,si acela ca nu am nimic cu nimeni si nu va INJECTEZ!
Cascatii ochii mai bine
bn zis kidule.....aici numai vb gasesti....fapte deloc....vorba multa saracia omului...asa ca.....in fine...nici sa raspunda la intrebai nu pot acesti baieti....decat sa zica ce a facut fullspeed....si ce va face...
luci4n_vl is offline  
Old 03-11-09, 17:59   #246
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

vorba multa saracia omului...(sau cearta multa saracia omului )



deci legalele sunt pe 8 noiembrie.. tot la stadion sau in alta parte? am vazut ca se scrie ceva de bradul ...sunt acolo ?
__________________

Last edited by cryssl; 03-11-09 at 18:07.
cryssl is offline  
Old 03-11-09, 18:15   #247
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

deci pana la urma nimeni nu a inteles nimic.treaba buna
T@zMania is offline  
Old 04-11-09, 14:36   #248
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

8 noiembrie - Curse la Bradu - aprobarile sunt ok

Ce plm e asa greu de inteles ??

1 miliard de intreabri 1 miliard de posturi...inutil

@Kidule mai bine ramaneai in Dubai
kimi is offline  
Old 04-11-09, 15:43   #249
Goose

Stage 4
 
Goose's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 192
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Quote:
Originally Posted by kimi View Post
8 noiembrie - Curse la Bradu - aprobarile sunt ok

Ce plm e asa greu de inteles ??

1 miliard de intreabri 1 miliard de posturi...inutil

@Kidule mai bine ramaneai in Dubai
Multumin pt raspunsul dat si pt efortul depus . Si pt cei care nu stiu unde sa vine la Bradu ?? Catava indicatii ?

Multumesc .
Goose is offline  
Old 04-11-09, 17:41   #250
Pinky

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 228
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Doar eu vad ca duminica sunt sanse de ploaie 60% pe toate siteurile meteo?
Amanati inca un weekend? O lasati balta? Puneti si voi o harta cu locatia acestui Bradu? O lista cu cine s-a mai inscris? Confirmati ca tineti cursa si pe ploaie?

Fara suparare, dar faptu ca nu raspundeti decat la mistouri, va certati ca la usa cortului cu toti pierdevara de pe forum si ignorati persoanele care sunt interesate de eveniment si pun intrebari normale.. nu va atrage decat pierderea participantilor/spectatorilor.
Pinky is offline  
Old 04-11-09, 17:45   #251
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Quote:
Originally Posted by Pinky View Post
Doar eu vad ca duminica sunt sanse de ploaie 60% pe toate siteurile meteo?
Amanati inca un weekend? O lasati balta? Puneti si voi o harta cu locatia acestui Bradu? O lista cu cine s-a mai inscris? Confirmati ca tineti cursa si pe ploaie?

Fara suparare, dar faptu ca nu raspundeti decat la mistouri, va certati ca la usa cortului cu toti pierdevara de pe forum si ignorati persoanele care sunt interesate de eveniment si pun intrebari normale.. nu va atrage decat pierderea participantilor/spectatorilor.

am scris si cu cateva pagini in urma , dar simt nevoia sa scriu din nou !

Toti cereti raspunsuri pe forum. Dar v-ati gandit poate ca baietii de la FullSpeed nu au timp sa stea pe forum pentru ca se zbat sa iasa totul bine? Daca tot sunteti atat de pasionati si interesati, de ce nu le dati un telefon ? Numerele lor sunt postate pe prima pagina
__________________

KillerINC is offline  
Old 04-11-09, 17:59   #252
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Quote:
Originally Posted by KillerINC View Post
am scris si cu cateva pagini in urma , dar simt nevoia sa scriu din nou !

Toti cereti raspunsuri pe forum. Dar v-ati gandit poate ca baietii de la FullSpeed nu au timp sa stea pe forum pentru ca se zbat sa iasa totul bine? Daca tot sunteti atat de pasionati si interesati, de ce nu le dati un telefon ? Numerele lor sunt postate pe prima pagina
stimate coleg....c ai zis este corect....vem sa vedem vorba putina....si treaba multa.....asa k eu va urez succes...si sa ne vedem la start .....cat despre traseu pana la bradu.....chiar ar trebuii sa faceti un indice pt ce`i ce nu cunosc pitestiul....sau macar sa ne strangem intr`un peco si plecam d akolo cu totii....corect?.....bafta ....
luci4n_vl is offline  
Old 04-11-09, 18:30   #253
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
stimate coleg....c ai zis este corect....vem sa vedem vorba putina....si treaba multa.....asa k eu va urez succes...si sa ne vedem la start .....cat despre traseu pana la bradu.....chiar ar trebuii sa faceti un indice pt ce`i ce nu cunosc pitestiul....sau macar sa ne strangem intr`un peco si plecam d akolo cu totii....corect?.....bafta ....
cel mai probabil o sa va astepte unul din baietii de la FullSpeed in una din benzinarii ... cei dinspre Bucuresti probabil la OMV , cei dinspre Craiova la restaurantul Europa (intrarea spre varianta care duce inspre autostrasa) , cei dinspre Valcea la PETROM-ul de la iesirea dinspre Pitesti inspre Craiova ... posibilitati sunt ...

daca fac rost de un GPS zilele astea (ca la al meu am pierdut card-ul) , o sa postez si coordonatele locatiei
KillerINC is offline  
Old 04-11-09, 18:31   #254
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Quote:
Originally Posted by KillerINC View Post
cel mai probabil o sa va astepte unul din baietii de la FullSpeed in una din benzinarii ... cei dinspre Bucuresti probabil la OMV , cei dinspre Craiova la restaurantul Europa (intrarea spre varianta care duce inspre autostrasa) , cei dinspre Valcea la PETROM-ul de la iesirea dinspre Pitesti inspre Craiova ... posibilitati sunt ...

daca fac rost de un GPS zilele astea (ca la al meu am pierdut card-ul) , o sa postez si coordonatele locatiei
ok boss....buna treaba.....
luci4n_vl is offline  
Old 04-11-09, 19:00   #255
Goose

Stage 4
 
Goose's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 192
Default Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag

Cum am mai zis , pasionatii raman , scuze obsedatii de masini raman cei care au de castigat si nu toti pisoii care nu au ce face si hai sa intram sa comentam , sincer m-am cam plictisit de toata vorbaria asta , si daca ne spune si noua cineva unde mai exact in Bradu ar fi edeal , un program ceva , la cat incepe , si cam atat ,ne intalnim acolo si gata si vb .
Goose is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -