Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 19-07-13, 02:52   #151
mk3gti

Stage 5
 
mk3gti's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 736
Member of:
[Honda]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by Rulez View Post
4J ????
Vrea roti de bicicleta , nu stii tu ce pregateste omu ...
mk3gti is offline   Reply With Quote
Old 19-07-13, 15:24   #152
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by mk3gti View Post
Vrea roti de bicicleta , nu stii tu ce pregateste omu ...
Ce glumet esti!Stai la coada sunt alti cu glume mai bune! Deci mi-am cerut scuze daca am gresit! Daca te credeai prea destept ai fi putut corecta greseala mea,si sa nu razi ca toti romani! Bafta fratioare! Scz dar respect pe respect se cunoaste!:P
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 20-07-13, 07:16   #153
cotto
VW Driver

Stage 5
 
cotto's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 547
Member of:
[VW]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Ai 11 pagini in topic si nimic interesant. Mai bine inchide topicul, strange banii, cumpara ce vrei tu pentru masina, pune-le pe masina apoi deschide topicul si arata ca ai facut ceva, tu asa doar vorbesti, vrei jante de cand ai deschis topicul, dar tu ai bani de pachetelul de la scoala. Succes.
__________________
cotto is offline   Reply With Quote
Old 20-07-13, 09:47   #154
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by cotto View Post
Ai 11 pagini in topic si nimic interesant. Mai bine inchide topicul, strange banii, cumpara ce vrei tu pentru masina, pune-le pe masina apoi deschide topicul si arata ca ai facut ceva, tu asa doar vorbesti, vrei jante de cand ai deschis topicul, dar tu ai bani de pachetelul de la scoala. Succes.
)..Sunt sarac amice,nu imi dai si mie niste bani? Sa ma pot pisa pe ei. Si dupa sa ma pis pe comporamentul tau dezordonat? Mai bine lupta tu cu probleme tale decat sa vorbesti despre oameni in nestire. Incultule! Trecutul e trecut, tu la varsta mea nu aveai macar o machetuta nu o masina reala, poate la varsta mea iti doreai o casa sa locuesti singur,eu o am in realitate.Tu crezi ca bani se pot baga toti in masina? Fii sigur ma screm si muncesc ca oricare dintr-e voi pentru ca sa imi fac ceva in viata,chear de imi voi face masina un picut mai greu,dar fii sigur ca o voi face! Pace incult vorbitor in nestire!

Last edited by cubteen; 20-07-13 at 09:49.
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 20-07-13, 10:57   #155
cotto
VW Driver

Stage 5
 
cotto's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 547
Member of:
[VW]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Sterge-ti mucii de la nas, dute la scoala, ia bacul si apoi vino sa ne explici noua moartea caprioarei. Aici se vorbeste despre masini nu despre situatia financiara, ca ai tu case, avioane si triciclete.
Au incercat baietii sa te aduca pe drumul cel bun dar slabe sanse. Raman eu cu incultura mea si tu tiribombele tale. Succes.
cotto is offline   Reply With Quote
Old 20-07-13, 11:38   #156
goshy

Stage 5
 
goshy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,249
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by cubteen View Post
)..Sunt sarac amice,nu imi dai si mie niste bani? Sa ma pot pisa pe ei. Si dupa sa ma pis pe comporamentul tau dezordonat? Mai bine lupta tu cu probleme tale decat sa vorbesti despre oameni in nestire. Incultule! Trecutul e trecut, tu la varsta mea nu aveai macar o machetuta nu o masina reala, poate la varsta mea iti doreai o casa sa locuesti singur,eu o am in realitate.Tu crezi ca bani se pot baga toti in masina? Fii sigur ma screm si muncesc ca oricare dintr-e voi pentru ca sa imi fac ceva in viata,chear de imi voi face masina un picut mai greu,dar fii sigur ca o voi face! Pace incult vorbitor in nestire!
dupa cum a spus si colegul mai sus, fugi tare la scoala, da-ti bacul, mai studiaza putin gramatica limbii romane si lauda-te cu ce faci tu, nu cu ce-ti dau taticul si mamica... bafta !
__________________

VolksWagen Bora variant 1.9 TDI
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...-bora-tdi.html


Reconditionez jante, polish, sablat, indreptat, vopsit... Materiale profesionale!
https://www.facebook.com/pages/Recond...09226669120009
goshy is offline   Reply With Quote
Old 20-07-13, 12:05   #157
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by cotto View Post
Sterge-ti mucii de la nas, dute la scoala, ia bacul si apoi vino sa ne explici noua moartea caprioarei. Aici se vorbeste despre masini nu despre situatia financiara, ca ai tu case, avioane si triciclete.
Au incercat baietii sa te aduca pe drumul cel bun dar slabe sanse. Raman eu cu incultura mea si tu tiribombele tale. Succes.
Aha bine. Am sa mii sterg. Nu te teme nu stau ca tine mucos.
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 20-07-13, 12:06   #158
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by goshy View Post
dupa cum a spus si colegul mai sus, fugi tare la scoala, da-ti bacul, mai studiaza putin gramatica limbii romane si lauda-te cu ce faci tu, nu cu ce-ti dau taticul si mamica... bafta !
Frate macar la mine are cine sa imi deie "daca ai tai nu au stiut cum sa se descurce in viata nu inteleg de ce judecati oameni dupa cine ii da!
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 20-07-13, 12:12   #159
cotto
VW Driver

Stage 5
 
cotto's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 547
Member of:
[VW]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Eu ma retrag de pe acest topic ca omuletul ma face la psihic

Ti-or da ai tai bani dar degeaba Succes.
cotto is offline   Reply With Quote
Old 21-07-13, 10:38   #160
vinyl
VW Driver

Stage 5
 
vinyl's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,092
Member of:
[Nissan]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Băiatu' intr adevăr nu prea are treabă cu maşinile, īnsă cānd vad ranchiună din cauza situaţiei materiale...
Pānă la urmă are dreptate; ce vină are el ca unii părinţi nu s au putut descurca īn viaţa pentru a oferi un trai cat mai bun copiilor??!
vinyl is offline   Reply With Quote
Old 21-07-13, 21:14   #161
cotto
VW Driver

Stage 5
 
cotto's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 547
Member of:
[VW]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by vinyl View Post
Băiatu' intr adevăr nu prea are treabă cu maşinile, īnsă cānd vad ranchiună din cauza situaţiei materiale...
Pānă la urmă are dreptate; ce vină are el ca unii părinţi nu s au putut descurca īn viaţa pentru a oferi un trai cat mai bun copiilor??!
Eu nu am zis ca parintii lui nu au, dar are mai bine de un an de zile de cand a facut topic si in afara de a colanta capota nu am vazut nimic, tot zice de jante, ba de drift, ba acum i-a venit mintea la cap, eu apreciez ca isi prezinta masina dar intr-un an poate sa faca si omul ceva, asa doar vorbe auzim in fiecare zi de pe la toate colturile.
cotto is offline   Reply With Quote
Old 22-07-13, 19:57   #162
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by cotto View Post
Eu nu am zis ca parintii lui nu au, dar are mai bine de un an de zile de cand a facut topic si in afara de a colanta capota nu am vazut nimic, tot zice de jante, ba de drift, ba acum i-a venit mintea la cap, eu apreciez ca isi prezinta masina dar intr-un an poate sa faca si omul ceva, asa doar vorbe auzim in fiecare zi de pe la toate colturile.
Sper ca ai citit destul de bine ca masina va urma sa fie inmatriculata! Daca tu crezi ca mie mi-a fost usor de a strange bani acestia 38.000 de lei e alta chesti! Acum intelegi ce vrei! Succes!
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 23-07-13, 11:12   #163
goshy

Stage 5
 
goshy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,249
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by cubteen View Post
Frate macar la mine are cine sa imi deie "daca ai tai nu au stiut cum sa se descurce in viata nu inteleg de ce judecati oameni dupa cine ii da!
puisor, stai parcat, situatia mea financiara nu e praf, stau chiar destul de bine, dar nu ma laud, sau ce-mi ofera ai mei imi ofera si din nou, nu ma laud... degeaba iti ofera mami si tati si "trag" sa-i ofere o viata usoara copilului daca acel copil e planta... NU TOTUL SE REZUMA LA BANI !

"la scoala tu mereu ramai repetent, insa taticu' e milionar..."
https://www.youtube.com/watch?v=ZgbJb6ybNe4
goshy is offline   Reply With Quote
Old 23-07-13, 14:41   #164
mk3gti

Stage 5
 
mk3gti's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 736
Member of:
[Honda]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Nu am cum sa am respect pentru tine , habar nu ai despre ce vorbesti , trebuia sa ramai la "tunat" biciclete amice . Imi e mila de saraca masina ca a ajuns pe mainile unui ciumpalac ca tine dar na ... se mai intampla .

P.S. : Continua sa ii dai limitari la rece ca ii face bine
__________________

Haters gonna hate .

*VAND JANTE SI ANVELOPE* 0726278641 - ANDREI
mk3gti is offline   Reply With Quote
Old 23-07-13, 16:19   #165
onucku

Stage 5
 
onucku's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 405
Member of:
[PEUGEOT]
[SKODA]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Personajul asta 'CUBTEEN" chiar exista?. E o sursa de umor involuntar a.k.a prostie in forma ei cea mai pura.N-am mai ras asa de copios la un thread niciodata. Devin fanul lui numarul 1 si-i voi urmari postarile cu maxim interes pe mai departe.
onucku is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -