Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 27-05-09, 01:30   #16
Speedball_tm

Stage 5
 
Speedball_tm's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 886
Member of:
[VW]
Default Re: golf 4

man, nu intrece limita cu FIRMA SPECIALIZATA, ti-am zis si eu....bari stock si alte jante si ii alta masina
Speedball_tm is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 08:37   #17
Decodat
Colectionar Machete

Stage 5
 
Decodat's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 4,844
Member of:
[VW]
[Colectionar Machete]
Default Re: golf 4

Quote:
Originally Posted by iulian2476 View Post
Din cate imi amintesc a votat la topicul cu motorizarile. Poti afla de acolo ce motor are, ca votul nu e secret.
Cred ca e pe gaz, nici acolo nu a scris.
Decodat is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 09:03   #18
iulian2476

Stage 5
 
iulian2476's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,667
Default Re: golf 4

Ba da, a votat si a si dat un "up" topicului (a scris ceva). Frumos din partea lui. Pacat ca nu scriu toti cei care voteaza ceva despre masina lor. E chiar inaintea ta la grupa respectiva.

Last edited by iulian2476; 27-05-09 at 09:12.
iulian2476 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 09:24   #19
NT33EXE

Stage 5
 
NT33EXE's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 960
Default Re: golf 4


la vederea pozelor nu am ştiut ce să cred: hidoşenie !? interesantă !? extremă !?
unele elemente luate separat ar arăta bine dar această combinaţie nu e prea reuşită. dă impresia că este un proiect abandonat la jumătate...
totuşi cred că se mai poate remedia dar nu cu ACEA firmă "specializată"....
succes!
NT33EXE is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 15:00   #20
alexx_1989

Stage 3
 
alexx_1989's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 110
Default Re: golf 4

mai trebuiesc bani bagati mai ales pentru o vopsea dar eu unul nu mai bag, pretul la care o vand este un pret ce poate fi negociat, masina, este in stare foarte buna nu a participat la curse sau chestii de genul nu are motor pentru asa ceva pe ea este un benzinar de 1.4 16v care este stock doar filtrele find sport si cam atat ..ok poate putem inchide subiectul acum legat de aceasta masina cumparatori printre voi oricum nu cred ca sunt va multumesc Alex
__________________
Respekt 4 tuning
alexx_1989 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 18:08   #21
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: golf 4

Cine sa cumpere hidosenia asta ?) Doar sa o dai prea ieftin,si mai e si motoru slabut,1.4.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 18:13   #22
iulian2476

Stage 5
 
iulian2476's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,667
Default Re: golf 4

Ce lume !? Parca e problema voastra cu cat o da si cand o da.
iulian2476 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 18:48   #23
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: golf 4

Nu a zis nimeni de pret ... am zis ca e urata ... si intr-adevar ii foarte urata ... nu suntem singurii care cred asta !
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 21:20   #24
jock
VW Driver

Stage 5
 
jock's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,182
Member of:
[VW]
Default Re: golf 4

ce tarani !!...offff....
jock is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 07:18   #25
Decodat
Colectionar Machete

Stage 5
 
Decodat's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 4,844
Member of:
[VW]
[Colectionar Machete]
Default Re: golf 4

Quote:
Originally Posted by jock View Post
ce tarani !!...offff....
Bump...
Decodat is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 10:20   #26
Casilias

Stage 4
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 265
Default Re: golf 4

Nu prea am vrut sa postez dar nu ma pot abtine...
Kitul care l-ai pus pe masina este chiar urat zici ca este de logan... improvizatia aia ieftina de bad boy look o face si mai urata. Un sfat prietenesc mai bine da jos kitul ala urat si pune inapoi barile stock fati capota cu bad boy look si nu mai pune toata improvizatiile... Jantele cromate dau bine pe masinii mari mai putin pe masiniile sport. Oglinzile nu isi au loc acolo. Incearca sa scapi de scristul ala de pe capota mai bine o faci negru mat perlat albastrau ar da crima mai ales pe culoare care o ai tu la masina.
Am vazut ca o vinzi multa bafta.
ps: Nu cred ca o sa gasesti un cretin care sa iti dea nici macar 7000 pe masina. Dar oricum bafta...
__________________
Fara masina...
Casilias is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 13:48   #27
Speedball_tm

Stage 5
 
Speedball_tm's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 886
Member of:
[VW]
Default Re: golf 4

fratiilor, asta nu ii sectiune unde isi prezinta el masina, daca aveti ceva de zis si nu il cunoasteti in persoana, tineti-va comentariile pentru voi, pentru ca topicu asta a degenerat in alceva.Pana la urma toti am facut greseli la masiniile noastre
__________________
WWW.FOODANDFUN.RO
Cu noi gasesti localurile mai repede
Telefon: 0721167238
Id yahoo: speedball_tm
Localitatea: Timisoara
Speedball_tm is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 19:56   #28
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: golf 4

Va gasiti sa comentati inutil toti despre masina omului....dar sunt curios voi ce "frumuseti"de masini aveti?si pana la urma daca tipului ii place masina ,nu mai conteaza ce credeti voi...asa ca mai bine va abtineti de la posturi inutile ( e urata,schimba jantele,sterge scrisu,vopsesteo mat etc...) FIECARE CU GUSTURILE LUI.
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 20:30   #29
roby wws

Stage 5
 
roby wws's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of:
[Opel]
Default Re: golf 4

Quote:
Originally Posted by VladM View Post
Cine sa cumpere hidosenia asta ?) Doar sa o dai prea ieftin,si mai e si motoru slabut,1.4.
frate yo in locul tau as sta malc si as lua aminte decat sa comentez asa aiurea despre cine si ce mai ales ca nici permis nu ai,si citeste tot topicu ca a zis si omu ca a facut-o afara si nu a vazut kitul pana nu a intrat in posesie

fa referire strict la masina nu la ce face omu cu ea,potate sa-i dea si foc ca tot nu-i treaba ta
__________________
Acvarii si acesorii din stoc sau pe comanda
Next step:coming sone
roby wws is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 20:55   #30
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: golf 4

Quote:
Originally Posted by roby wws View Post
frate yo in locul tau as sta malc si as lua aminte decat sa comentez asa aiurea despre cine si ce mai ales ca nici permis nu ai,si citeste tot topicu ca a zis si omu ca a facut-o afara si nu a vazut kitul pana nu a intrat in posesie

fa referire strict la masina nu la ce face omu cu ea,potate sa-i dea si foc ca tot nu-i treaba ta
Te simit frustrat de ceva ? Eu am comentat strict despre masina,am zis ceva despre persoana lui ? Eu stau 40% din timpul meu liber intr-un service auto si sunt destul de informat incat sa zic ca motorul de 1.4 este slab,nu iti trebe facultate ca sa stii asa ceva,si poti sa-ti dai seama si in dreapta ce inseamna un motor de 75 de cai si ce inseamna unu de 131. Dar na sa va simtiti bine:e cea mai tare masina daca aveam bani ti-o cumparam,spor in continuare la "tunat" masina,e criminalaaaa. Sper ca acum nu mai deranjez pe nimeni,nu se mai simte nimeni jignit/frustrat/etc. Si vezi ca eu i-am dat niste sugestii la inceput,fara sa jignesc,dar omul a comentat la masinile mele,si m-a luat la misto. In fine nu mai are rost. Va doresc o seara placuta in continuare.

Last edited by VladM; 28-05-09 at 21:07.
VladM is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -