Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-02-07, 12:34   #31
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Permise suspendate dupa noul cod (detalii despre examen)

am inteles ca Leul nu mai intra pe aria Pl ) ca face OT...

da tng, s-au sumplificat. sunt la obiect..
bogdan_wrc is offline  
Old 28-02-07, 14:45   #32
smedy

Stage 3
 
smedy's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 79
Default Re: Permise suspendate dupa noul cod (detalii despre examen)

Inca nu am permisul am facut doar primul pas am luat examenul permisul il iau tocmai pe 22 martie dar acum dupa ce am luat examenul park nu mai trece timpul
__________________
smedy is offline  
Old 28-02-07, 15:05   #33
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Permise suspendate dupa noul cod (detalii despre examen)

Ooo, inseamna ca se mai alatura o Vectra in comunitate la Opel Powa'!
Echipa mea preferata!
Inseamna ca pe 1 aprilie mergi la 4Tuning day! Ia sa vii la intalniri sa te cunoastem.
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline  
Old 03-03-07, 20:16   #34
smedy

Stage 3
 
smedy's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 79
Default Re: Permise suspendate dupa noul cod (detalii despre examen)

Donu`le nu vreau sa promit nimik k vin la 4 tuning Day k sar putea sa fiu in delegatii dar la intalniri sa va cunosc pe toti o sa vin
smedy is offline  
Old 16-11-08, 15:47   #35
dorel_dragos

Stock
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1
Default Re: Permise suspendate dupa noul cod (detalii despre examen)

salut baieti.am si eu o intrebare la voi daca puteti sa-mi raspunde-ti si mie.sunt sofer de tir si mi-a fost suspendat permisul de conducere a doua oara intr-un an de zile pt 60 de zile.il pot lua inapoi dupa 60 de zile fara sa mai dau examenul de redobandire?si nu mia dat nici convocator.ms astept raspuns

Last edited by dorel_dragos; 16-11-08 at 16:33.
dorel_dragos is offline  
Old 16-11-08, 23:16   #36
TheMaax
Ford Driver

Stage 5
 
TheMaax's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 437
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Permise suspendate dupa noul cod (detalii despre examen)

Quote:
Originally Posted by dorel_dragos View Post
salut baieti.am si eu o intrebare la voi daca puteti sa-mi raspunde-ti si mie.sunt sofer de tir si mi-a fost suspendat permisul de conducere a doua oara intr-un an de zile pt 60 de zile.il pot lua inapoi dupa 60 de zile fara sa mai dau examenul de redobandire?si nu mia dat nici convocator.ms astept raspuns
nu til dau pana nu dai examen dinnou


Eu lam dat ............... m-am dus cu mainile in buzunar si amiesit razand cand am auzit ca am luat ............
TheMaax is offline  
Old 17-11-08, 15:42   #37
ven`u

Stage 5
 
ven`u's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,069
Member of:
[Opel]
Default Re: Permise suspendate dupa noul cod (detalii despre examen)

Quote:
Originally Posted by dorel_dragos View Post
salut baieti.am si eu o intrebare la voi daca puteti sa-mi raspunde-ti si mie.sunt sofer de tir si mi-a fost suspendat permisul de conducere a doua oara intr-un an de zile pt 60 de zile.il pot lua inapoi dupa 60 de zile fara sa mai dau examenul de redobandire?si nu mia dat nici convocator.ms astept raspuns
deci.... in primul rand imi pare rau ptr tine ... dar ... nu ti`a dat convocare la examen ptr ca nu ai facut probabil ceva foarte grav ... nu dai examen daca te`a luat radaru de exemplu,sunt anumite fapte in care necesita reexaminare. si in al doilea rand si daca luai examenul in cazul in care erai convocat tot nu ti`l dadea ca l`ai mai avut luat odata in mai putin de 2 ani din cate mi s`a spus mie ultima oara .....deci ... in concluzie ... si cu examen si fara ....de luat nu`l iei .. !!
__________________


Opel Vectra 1.6 16V X16XEL CD...
Under Construction
ven`u is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -